Sushi Lublin

Written by

Restauracja PAŁECZKAMI to miejsce niezwykłe.  Mogłoby się wydawać, że to tylko puste słowa.

A jednak…  jesteśmy takim miejscem. I to nie tam gdzie zwykle podążałeś, poszukując dobrego jedzenia, przytulnej knajpki na wypicie kawy, pubu, w którym wesprzeć mogłeś swą ulubioną drużynę, a tuż obok Ciebie- w samym centrum Lublina! Różnorodność smaków, świeżość produktów, starannie wybrane piwa, miła obsługa i wyjątkowy wystrój zapewniają wyjątkową atmosferę.

Restauracja Sushi Lublin

Szukasz miejsca na lunch, który mógłbyś zjeść szybko i smacznie, a nie byłby on hamburgerem z okienka czy hot- dogiem kupionym na stacji? Zapraszamy do nas na codziennie inny lunch dnia w promocyjnej cenie.  Jeśli zaś, przy okazji, jesteś fanem zdrowej kuchni japońskiej, to polecamy przyrządzone z pasją sushi Lublin oraz dania bogate w wartościowe składniki, nie zawierające pustych kalorii!

Szukasz może miejsca na rodzinny obiad, gdzie w spokoju i radosnej atmosferze delektować będziesz się mógł specjałami naszej kuchni, a gdzie najmłodsi- za sprawą kącika zabaw, kolorowanek i innych niespodzianek- nie będą się nudzić?

Szukasz miejsca na romantyczną kolację we dwoje? Wystarczy słowo szepnięte przy okazji rezerwacji naszej Obsłudze, a będzie czekać na Ciebie pięknie nakryty stolik, a wszystko przy blasku świec.

A może, po całym dniu, potrzebujesz miejsca, gdzie w gronie przyjaciół, odrywając się od codziennych problemów, skosztujesz orzeźwiających alkoholi, oglądając przy okazji mecz? Albo miejsca na spokojne plotki z przyjaciółką przy kolorowych i oryginalnych drinkach?

Wreszcie zdarza się i tak, że potrzebujesz miejsca, by zorganizować imprezę rodzinną czy firmową. Tu również stajemy na wysokości zadania i na każdą okoliczność przygotowujemy specjalne menu, odpowiadające gustom i oczekiwaniom Twoich Gości. Imprezy takie organizujemy zarówno we wnętrzach Pałeczkami, jak i we wskazanym przez Organizatorów miejscu.

Jesteśmy odpowiedzią na wszystkie powyższe potrzeby, więc niezależnie od tego, czego aktualnie szukasz- wpadnij, zjedz i nie wierz nam na słowo, że jesteśmy miejscem niezwykłym. Przekonaj się sam!

Udogodnienia:

– parking
– lokal bez papierosa
– ogródek letni
– dziecięcy kącik zabaw i dziecięce menu
– możliwość płatności kartą
– uczestnictwo w programie rabatowym „Karta na Plus”
– możliwość rezerwacji miejsc